CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

20Dollars2Surf.com – PROBLÉM/SCAM

20Dollars2Surf-logo

Chcete si vydělat bez investic?

• žádné klikání na odkazy nebo bannery…
• žádné poplatky za registraci – vše je ZADARMO…
• vhodné pro všechny co používají internet…

Pro start videa klikněte na obrázek nebo PLAY a zapněte reproduktory u Vašeho počítače.

 Nefunguje Vám video? Druhá možnost ho přímo » shlédnout na YouTube

Návod jak se registrovat do 20Dollars2Surf.com

Registrace – klikni na banner

Vydělávejte s 20$2surf

Další informace

• jednoduchá registrace a instalace
• měsíční limit každého člena za surfování je omezen na 10 000 bodu – nepočítají se bonusy a výhry!
• za zobrazeni vašeho reff odkazu je 10 bodu (*)
• za zobrazeni vašeho reff banneru je 1 bod (*)
• denně maximum 1.000 bodu za zobrazeni reff odkazu a reff banneru (počítají se jen unikátní IP adresy)
• výplata od 20$ na PayPal
Důkaz platby

Podpora pro naše všechny členy v sítí

Každý kdo se zaregistruje na tomto webu bude náš člen a splní jedinou podmínku, aby získal naši podporu je třeba nechat spuštěnou reklamu, aby dosáhl alespoň 1000 bodů (na účtu v Cashbar points) což je otázka pro některé z nás 1 – 3 dnů cca 16 hodin a 40 minut mít spuštěnou reklamu a informovat nás o této skutečnosti. Poté určitě reklamu nevypínat, protože neaktivní účty ze systému vyřadíme!

Co náš člen získá

Váš ref odkaz bude zařazen do systému a náhodně vygenerován ze všech naších členů bez ohledu na linii a bude se zobrazovat na tomto webu. Dále Vám pošleme podklady k video prezentaci, kterou si můžete přizpůsobit podle sebe!

Závěr

Toto je forma poděkování za podporu našich členů a snaha o budování větší sítě včetně propagace společnosti 20Dollars2Surf. Zaregistrovat se přes náš web a splnit jedinou podmínku je jediný způsob jak se zařadit do systému sdíleného ref odkazu a využívat tak bezpracné výhody tohoto způsobu propagace vašeho vlastního ref odkazu. Uvědomte si, že bez budování sítě jde to velmi pomalu proto je třeba spojit síly.

Pomoc a rady

podpora týmu v 20Dollars2Surf Bonusy

Pokud uvidíte v reklamě právě toto (níže) okamžitě na to klikněte. Jedná se o akci od 20Dollars2Surf, za každé kliknutí dostanete 1 až 1000 BODŮ nebo jeden 20$Pass, který potom využijete podle libosti. Denně se tento BONUS zobrazuje několik krát!

Pokud si koupíte nebo získáte 20$Pass můžete ho použít na hry WheelSurf, BingoSurf a Super Refferal.

bonus v 20Dollars2Surf

Stav účtu

Váš aktuální stav nasbíraných bodů najdete po kliknutí na znak $ v puštěné reklamě. Případně zobrazení reklamy chcete vypnout klikněte na znak X – tím body, ale nezískáte. Znovu zapnutí je třeba kliknout na ikonku 20Dollars2Surf ve vašem počítači.

účet

Odkaz a Bannery

Na stránce, která se Vám otevře najdete i odkaz a bannery Links and Banners (vlevo v menu), zde získáte Váš registrační odkaz, přes kterého se registrují Vaši kamarádi, kteří budou ve Vaší síti.

kde najdu odkazy

Sbírej body

Další bonus jak si nasbírat body, které se nepočítají do limitu zobrazení reklamy je vybrat v menu Clicks Bonus kde najdete klasické bannery na které je třeba kliknout a vyčkat daný limit. Tím získáte požadovaný dobový bonus.

klikej na banery

Hry

Nezapomeňte ani na každodenní hry. Každý den dostanete 2 kredity pro kolo štěstí a 1 kredit pro BINGO. V obou můžete vyhrát 0,1 $ nebo 1 $, popřípadě 20$Pass nebo Jackpot od 100$. Hry najdete v menu, viz obrázek.

hry na 20dollars2surf

BingoSurf – Bingo

Pokud chcete hrát je třeba kliknout na *Play a BingoSurf game now !* odečte se Vám 1 kredit a po dokončení odpočítávání se hra spustí. Začnou se losovat míčky s čísly a pokud dané losované číslo mate, tak na něj klikněte myši ve Vaší Bingo tabulce 5×5 (označené číslo v tabulce bude pak žluté). Pokud bude tažené číslo, které v tabulce nemate, tak nedělejte nic. Čekáte na další tažené číslo. Po vylosovaní všech čísel mate v tabulce čísla žlutá (vámi označena, protože byla vylosovaná) a čísla bila (losovaná nebyla). Pokud čísla žlutá tvoří sloupec viz obrázek, mate výhru. Konec hry potvrdíte *Validate* a to bez ohledu na to jestli jste získali sloupec žlutých čísel. Pokud, ale se Vám nechce čísla označovat, tak nemusíte systém sám rozpozná zda jste vyhráli.

hra bingo na 20Dollars2SurfMožné výhry:
1 sloupec : pokus zdarma na další hru BingoSurf
2 sloupce : 0,1 $
3 sloupce : 1 $
4 sloupce : 1x  20$Pass
5 sloupců : BingoJackpot

Při použiti jednoho 20$Pass dostanete 5 pokusu do hry.

WheelSurf – Kolo štěstí

Pokud chcete hrát je třeba kliknout na *Click here to launch the Wheel !* odečte se Vám 1 kredit a roztočí se šipka na kole štěstí a pokud ho budete mít zjistíte za pár sekund.

Hra Wheelsurf - kolo štěstí na 20dollars2surfMožné výhry:
1 kredit na další hru Wheelsurf
0,1 $
1 $
1x  20$Pass
Wheelsurf Jackpot

Při použiti jednoho 20$Pass dostanete 10 pokusu do hry.

Super refferal Super refferal:

Pokud chcete využít Super refferal musíte si koupit nebo vyhrát 20$Pass a aktivovat ho na stránce Super refferal kliknutím na název *Become a Super Referral*. Minimálně (garantováno) na 10 minut s bonusem 2000 bodu. Po aktivaci jste Super refferal a získáváte body ve stejné výši jako všichni uživatele zapojeni do Super refferalu v tu dobu ze surfbaru do doby, až Vás někdo nahradí novou aktivaci Super refferal. Pokud je hodně lidí připojeno máte sice hodně bodu, ale těch 10 minut moc nepřekročíte (objeví se novy zájemce). Naopak pokud je málo lidí připojeno budete získávat méně bodu, ale dále. Samozřejmě je to naše teorie, ale my jsme aktivovaly Super refferala o 00:31 hodin a získali jsme 10 496 bodů po dobu 59 minut.

Přečtěte si také

 • IPU Services.com – SCAMIPU Services.com – SCAM Ke konci března nefunguje web ani program takže SCAM  Vydělejte si od 0.01 - 2$/denně bez nutnosti investic • žádné klikání na odkazy […]
 • Digital Generation – coingeneration.com – SCAMDigital Generation – coingeneration.com – SCAM Výdělek až 30$ tj. cca 600,- Kč za měsíc ZCELA BEZPRACNĚ • žádné klikání na odkazy nebo bannery… • jen spuštěný počítač připojený k […]
 • UInvest.com.ua – SCAMUInvest.com.ua – SCAM Vyberte si kolik chcete vydělávat % měsíčně + VRÁCENÍ VKLADU • od 14.12.2012 mám investováno cca 10.000 Kč... • zisk cca 13,5% […]
 • StallionGold.com – SCAMStallionGold.com – SCAM 1.5% - 4% denně na 100 pracovních dnů + VRÁCENÍ VKLADU StallionGold je holdingová a investiční společnost, která nabízí své služby pro […]
 • Z-Barre.com – SCAMZ-Barre.com – SCAM Další tip výdělků z kategorie surbarů • žádné klikání na odkazy nebo bannery... • žádné poplatky za registraci - vše je ZADARMO... • […]

6 - Reakce na 20Dollars2Surf.com – PROBLÉM/SCAM

 1. retrak napsal:

  kdy ti přišla poslední výplata? já už čekám rok a půl :D

  • já to řeším už nákupem a potom prodejem 20$passů nedávno jsem je prodával za 0,66€ před 3 měsíci to bylo za 0,9€. určitě je nějaká ztráta, ale je to lepší než čekat půl roku na výplatu od 20$2s ;)

 2. Stanislav napsal:

  Ahoj funguje porad 20dollars2surf? Chtel bych to skusit rozjet.

  • zdravím,
   ano program stále jede, nicméně na výplaty se čeká i rok! pokud máš zájem prodám svůj účet který má 1,458 referrals (bohužel většina neaktivních) a na účtě mám $3.84… můžeš poslat nabídku ;)

  • Stanislav napsal:

   Hmm a po roce ta vyplata opravdu dojde?

  • v tomto kšeftě není nic na 100% natož výplaty… také do té doby tady už nemusí být. já to kdysi řešil prodejem kódu viz post výše. nicméně podle mě je to pase a dluží na výplatách hodně členům a neznám nikoho koho by nyní vyplatili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>