CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Bankovní půjčky získávají na své popularitě

Logo

Bankovní segment se v několika posledních měsících dost zásadně změnil. Stal se díky konkurenčním nebankovním půjčkám daleko otevřenější a přístupnější zákazníkům, kteří vyžadují libovolně velkou peněžní sumu v krátkém časovém intervalu.

Bankovní půjčka do tří minutNovodobé bankovní půjčky mohou být schvalovány do tří minut, jsou přístupné skrze online žádost a využívají se v podstatě na cokoliv, což dokazuje jejich bezúčelový charakter. Máte-li zájem o úvěr z této oblasti, jistě vás budou zajímat pouze prověřené a kvalitní produkty, s jejichž vyřízením nebudete ztrácet svůj drahocenný čas. Nyní vám přinášíme dva nejznámější…

Minutová půjčka od Equa BankMinutová půjčka s nízkou hodnotou RPSN

Vyhněte se zbytečnému papírování a dopřejte si peníze do pár minut po schválení žádosti na účet. Takové podmínky vám přináší bankovní půjčka od Equa Bank. Oblíbená finanční instituce, jejíž úroková sazba započíná na 5,7 % a má stejnou hodnotu po celou dobu splácení.

Bezplatné vyřízení, variabilita výsledné měsíční splátky a výhodné připojištění, například proti schopnosti splácet. To jsou možnosti vázající se k úvěru s těmito parametry.

Bankovní půjčka od Equa Bank

Půjčka od 5 000 Kč do 600 000 Kč
• Doba splatnosti od 3 do 84 měsíců

Minutová půjčka od Equa Bank je důkazem toho, že finance lze obdržet bez zbytečného papírování, návštěvy pobočky společnosti a ztráty drahocenného času. Stačí vám k tomu ostatně jediný doklad totožnosti a úvěr s RPSN od 5,9 % je váš.

Konkurent v podobě České spořitelnyKonkurent v podobě České spořitelny

Zaměřovat se samozřejmě nemusíte pouze na menší bankovní instituce. Chcete-li získat pocit jistoty s velkou a prověřenou bankou, je tu Česká spořitelna. Ta vám prostřednictvím svého portfolia nabízí dokonce až 700 000 Kč se splatností na 120 měsíců.

Výhodná Česká spořitelna půjčka vám svoji flexibilitu představí hned v několika oblastech.

• Možnost změny velikosti splátky
• Nastavení data splatnosti

Půjčte si peníze na bydlení, automobil, rodinnou dovolenou nebo jako investici do ostatních věcí. Bankovní segment k vám bude více, než štědrý.Půjčte si peníze na

Přečtěte si také