CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Join Something New.com

join-something-new-logo

Vydělávejte s „Join Something New“

• buďte u zrodu něčeho nového…
• začněte budovat co nejdřív svou kariéru…
• za měsíc už může být pozdě…

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost být s námi u zrodu nové technologické služby, která zprostředkuje lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo, a která uvolní cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím.

Join Something New
Program se teprve připravuje ke spuštění, ale čím dřív začnete, tím získáte lepší pozici před odstaními. Za registraci se nic neplatí a navíc web je i v češtině, takže žádné luštění. Na webu je po přihlášení seznámení se systémem, takže nemějte starosti, že byste tomu nerozuměli.  Zakladatel je Martin Hausenblas – velmi úspěšný podnikatel a filantrop.  Se společníkem vložili do projektu asi 20 miliónů korun a projekt se chystají spustit během tohoto roku.

liftago taxi -mobilni aplikaceNaším prvním produktem

Liftago Taxi. Díky inovativnímu konceptu komunitního podnikání se můžete stát marketérem Liftago a vytvořit si sekundární příjem ze šíření využití této služby.

Za využití této příležitosti neplatíte žádné poplatky. Vaším posláním bude šířit naši bezplatnou aplikaci Liftago mezi pasažéry. Příjem pak získáte už z každé jízdy, kterou Vaši pasažéři pomocí Liftago Taxi uskuteční.

Liftago Taxi startuje již brzy. Chcete-li se dozvědět více a začít si budovat svou marketingovou komunitu ještě před spuštěním, zaregistrujte se už nyní.

liftago taxi

Co bude vaše práce?

Rozesílat tuto novinku po internetu, čím víc lidí se pod Vás zaregistruje, tím více si vyděláte. Dávat to na Facebook, Twitter, vaše webové stránky, či někam kde to uvidí hodně lidí. Tak neváhejte a registrujte se teď!

Registrace – klikni na banner

banner

Přečtěte si také

 • UENTO – získejte penízeUENTO – získejte peníze Stahujte aplikace z GooglePlay a získejte USD Máte mobil nebo jiné zařízení s androidem? Chcete si vydělat? Nabízíme jednoduchou možnost […]
 • Net Penny Stocks.comNet Penny Stocks.com Má někdo zájem vložit svůj ref odkaz? Kontaktujte nás Investujte do ověřeného program z USA s minimální investicí již od 3$! • zisk více […]
 • Je možné si vydělat hraním online her?Je možné si vydělat hraním online her? Ano či Ne ?! Existuje mnoho způsobů, jak si rychle vydělat peníze skrze online prostředí. Většinou stačí správně „používat mozek“. Mezi […]
 • LibertaGia.com – PROBLÉMLibertaGia.com – PROBLÉM Vydělávejte 60$ až 1500$ měsíčně, ZDARMA, 2 milióny uživatelů! • začněte vydělávat na internetu bez vstupních investic! • vydělávejte […]
 • Skrill – Moneybookers (zkratka MB)Skrill – Moneybookers (zkratka MB) • registrace zdarma, příchozí platba zdarma • levný, podporuje české banky a je v češtině • vložit si peníze můžete bankovním převodem do […]

6 - Reakce na Join Something New.com

 1. avos napsal:

  Liftago vypdá fakt super, uvidíme, jak moc se to rozroste. Našel jsem dokonce super web i se všemi videi a dalšími informace: http://www…- (reklamu NE – admin.ByznysNet.eu)

 2. Richard napsal:

  Hm, to liftago vypadá celkem zajímavě, to tu ještě nebylo a mohlo by se to ujmout

 3. hlavně aby se to už rozjelo ;) já osobně v tom nejsem, ale myšlenka pro lidi co hodně využívají taxíky může být prospěšná ;)

 4. Liftago Taxi je nějakou dobu spuštěna, má někdo už nějaké zkušenosti? prosím napište své poznatky.

 5. Just a superb author could possibly get their point across in words and phrases. You are this type of writer and I also appreciate this info more than you understand.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>