CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

mBank.cz – aŽ 1200 Kč extra mAkce do 31.10.2017

mbank-logo

 Získejte nejlevnějšího účtu na českém trhu a ušetřete až 2000,- Kč ročně na poplatcích

• všechny výběry od 1500,- Kč z jakéhokoliv bankomatu na světě zdarma
mAkce UKONČENA – až 1 200,- Kč za otevření a  používání mKonta nebo mKonta Business…

• kolik platíte za svůj bankovní účet? my 0,- Kč = všechny základní bankovní služby bez poplatků…

mBank je první banka, která se rozhodla přivést do ČR koncept „low-cost“ bankovnictví. Váš osobní účetu mKonto, jehož vedení vás nestál „ani korunu“. Prostě a jednoduše, vše jinak než jsme byli zvyklí. Nyní je to 6 let a účet mKonto využívá pře 550 tisíc klientů. Podle serveru bankovnipoplatky.com je mKonto dlouhodobě nejlevnějším běžným !!! účtem v ČR. Nyní nově Vám mBanka přináší od března 2014 nejpropracovanější internetové bankovnictví současnosti!

Přesvědčte se sami

Víme, že mKonto patří mezi špičky na trhu. Jak si můžeme být tak jistí? Máme to potvrzené nezávislým zdrojem. Na stránkách www.mesec.cz jsme mKonto porovnali v modelovém příkladu (vedení účtu, 2 příchozí platby, 3 odchozí platby, 1 trvalý příkaz, 1 inkaso, 3 výběry z libovolného tuzemského bankomatu) s konkurenčními nabídkami.

mbank porovnáni přesvědčte se sami - klikni pro zvětšení

Kde si založím osobní účet mKonto

Zřízení účtu trvá jen pár minut přes webové stránky. Smlouvu o založení účtu vám dovezeme až domů - ZDARMA. Osobní účet si můžete založit také prostřednictvím obchodních míst mBank včetně mKioscích.

mbank-bonus

mAkce UKONČENA – Až 1 200,- Kč za otevření a  používání účtu

Založení mKonto je stále výhodné. Nejen, že získáte nejlevnější běžný účet na českém trhu, ale díky další extra akci můžete získat až 1200,- Kč.

600 Kč za platby kartou
• za každou platbu kartou k účtu mKonto v libovolné výši od mBanky dostanete 20 Kč.
• odměna platí pro maximálně 5 plateb za měsíc, takže max 100,- Kč/měsíc. Odměnu můžete získat až 6x, takže max 600,- Kč.

600 Kč za příjem na účet
• za příchozí platbu/y v minimální výši 7 500,- Kč měsíčně vám za daný měsíc připíše mBank odměnu 100,- Kč. Do plateb se nepočítají převody z vašich vlastních účtů v mBank.
odměnu vám při splnění podmínek připíše až 6x, takže max 600,- Kč.

Podmínky – jak správně založit účet pro získání odměn

• Podejte žádost o založení účtu mKonto nebo mKonto Business v termínu od 4. 9. 2017 a podepište s námi smlouvu o účtu.
• Do žádosti zadejte svou platnou emailovou adresu a platné telefonní číslo, které nemáme uvedeno u jiného existujícího mBank klienta.
• Nezapomeňte v žádosti zaškrtnout, že chcete k účtu vydat platební kartu, abyste mohli získat odměny za to, že s ní budete platit a dejte nám souhlas se zasíláním obchodních nabídek.
• Nezapomeňte v žádosti o mKonto nebo mKonto Business do kolonky „PROMO kód“ nebo „PROMO akce“ uvést toto číslo 00420 jak je vidět na obrázku viz níže -  Děkujeme za podporu.
• Jakmile s mBankou podepíšete smlouvu o účtu a ověří se, že jste ke dni 3.9.2017 neměl/a otevřený účet mKonto/mKonto Business v mBank, pak už vám nic nebrání aktivovat si přístup do internetového bankovnictví a začít ho používat – posílat si na účet peníze, např. mzdu, a jakmile obdržíte platební kartu, tak s ní platit, abyste získal/a své odměnyaž 1 200 Kč!
Dejte nám hned  po registraci v ten den vědět na tento kontakt, že jste použili tento kód a čekáte na aktivaci účtu!!! – Děkujeme

tento kód je platný pro 6 zájemců

Kdy mi budou vyplaceny odměny?

Změny v sazebníku mBank od 1. 9. 2016

Malý výtažek ze sazebníku poplatků

Debetní karet a Kreditní karty
Vedení hlavní debetní karty (měsíčně) – 29 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb danou debetní kartou vydanou k mKontu v daném měsíci bude nižší než 1500 Kč nebo držitel debetní karty nemá sjednaný úvěrový produkt u mBank (mPůjčka, mHypotéka, mHypotéka light, Kreditní karta, Povolené přečerpání)
Vedení hlavní kreditní karty (měsíčně) – 29 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb hlavní kreditní kartou v daném měsíci bude nižší než 500 Kč.
Co mám dělat, pokud nechci platit poplatek za kartu?
• Pokud nevyužíváte svou debetní kartu – tedy využíváte kartu méně než jednou měsíčně a vaše operace nepřesáhnou 1500 Kč za měsíc (zaúčtovaných v daném měsíci) nebo nevyužíváte žádný úvěrový produkt (mPůjčka, mHypotéka, kontokorent nebo mKreditka), nabízíme vám možnost zablokovat vaši kartu. Můžete to udělat v internetovém bankovnictví nebo přes mobilní aplikaci a to zdarma nebo-li prostřednictvím telefonní mLinky za 40 Kč.
• Pokud máte sjednanou kartu mKreditka, ale nepoužíváte ji (tedy neprovedete alespoň 1 kartovou operaci zaúčtovanou v daném měsíci v celkové hodnotě alespoň 500 Kč) a ani ji nechcete nadále využívat, může se vám načíst poplatek za tuto kartu (pokud máte mKreditku, nikdy neplatíte za debetní kartu). V takovém případě vám nabízíme možnost kdykoliv bezplatně zrušit celý úvěrový produkt mKreditka.

Další poplatky
Zjištění disponibilního zůstatku na účtu prostřednictvím bankomatu 9 Kčdoporučuji používat novou mobilní aplikaci kde si zjistíte stav účtu zadarmo ještě před přihlášením do účtu – je potřeba aktivovat aplikaci s vaším účtem.
• dále veškeré Služby (zřízení, změna, zrušení) zadané přes mLinku jsou zpoplatněny 40 Kčdoporučuji vždy používat internetové bankovnictví.

Osobní účet mKonto bez zbytečných poplatkůmBank-0-Kc

• Založení a vedení účtu zdarma.
• Všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma.
• Nastavení i platby Inkasa, SIPO, trvalé příkazy zdarma.
• Platební kartu Visa Classic máte zdarma (s podmínkou útraty) a s bezkontaktní technologií.
• Elektronické měsíční výpisy zasílané na váš e-mail zdarma.
• Informace o pohybu na vašem účtu prostřednictvím e-mailů zdarma.
• Všechny výběry z jakéhokoliv bankomatu na světě od 1500 Kč zdarma.
• Založení povoleného přečerpání (mRezerva) k účtu  zdarma.

mKONTO pravidelně vítězí v prestižních soutěžích

mBank-cena-verejnosti-rok-2012  mBank-cena-el.bankovnictvi-rok-2011

mBank-prasatko-prinasi-vyhodyDalší výhody

• Možnost si spořit s mSpořením a dostanete nejlepším úrokem na trhu 1,6% změna od 15.10.2015 činí 1%.
• O platební kartu si zažádejte při zřizování účtu nebo kdykoli ve svém internetovém bankovnictví.
• Veškeré platby zasílané mezi účty mBank jsou zrealizovány okamžitě.
Přístup k účtu máte 24 hodin denně přes nejpropracovanější internetové bankovnictví současnosti.
• Můžete si sjednat spoluvlastnictví účtu nebo ustanovit disponenta.
• Nabízíme vám Cestovní pojištění Osobní, Rodinné Classic / Gold a Pojištění zneužití karty.
• Internetové bankovnictví máte k dispozici i ve vašem mobilním telefonu. S aplikacemi pro Android a i OS máte mKONTO všude s sebou.
Informace o pohybu na vašem účtu prostřednictvím SMS zpráv (placená služba).
Zahraniční platební styk.

Osobní zkušenosti

mKonto využívám jako hlavní osobní účet se kterým jsem opravdu velmi spokojen, už přes 3 roky. Moc se mi líbí služby informace o pohybu na vašem účtu prostřednictvím e-mailů, které jsou zdarma a od 1.9.2016 výběry z jakéhokoliv bankomatů na celém světě  od 1500 Kč máme také zdarma. Poplatek za kartu mě vůbec nevadí, protože každý měsíc mám vyšší obrat než je stanoven limit. Zkrátka nejen za běžné služby co využívá každý z nás jsou oPRAVDU zdarma pokud účet využíváte. Mohu to jen potvrdit u mBank jako hlavní účet jsou mé měsíční poplatky 0,-, kolik… platíte vY?

Přečtěte si také

32 - Reakce na mBank.cz – aŽ 1200 Kč extra mAkce do 31.10.2017

 1. retrak napsal:

  Super příležitost jak si bezpracně něco přivydělat. Já už jsem si něco vydělal v prvním kole :)

  • přesně tak… hlavně je to supr produkt (mohu opravdu jen doporučit jako hlavní nebo záložní účet) a ještě k tomu supr bonus = není co řešit ;)

 2. Monika Jindřichová napsal:

  Platí ještě tato akce?

  • ano platí ;) je to letní akce pro vip :)

   Do kdy platí akce mKlub 2-2014?
   • Do 31.8.2014 nebo dosáhnutí 20 000 nových zákazníků.

   Na daný kód *604996286* co je uvedený na stránce mohu ještě doporučit 3 členy!

 3. ma napsal:

  A nebojite se zneuziti dokladů?

  • Myslíte tím, že si někdo založí účet u mBanky… to opravdu NE. Účet mám přes 3 roky jako hlavní a pokud bych uvažoval takto, tak bych nemohl mít žádný účet. Dnešní doba to dovoluje a osobně mám 3 účty… nebuďte konzervativní a jděte s dobou pokud hledáte solidní účet pro hlavní nebo vedlejší účely. Dnes vám otevřou automaticky účet pokud chcete od banky půjčku nebo refinancování, takže co se týče bank nemusíte mít obavy zneužití dokladů proto si nezařizovali bankovní licence. Kde by byl opatrný… jsou to různé reg. do emailovek apod. kde chtějí vaši adresu, tam je zneužití (prodej 3 straně) na 90%.

 4. Nations112 napsal:

  Zajímalo by mě, jak zjistím, zda už nebyl počet lidí překročen. Takhle banka o tom nemusíš říct ani slovo a pak půlka lidi nedostane nic, protože se banka bude vymlouvat, že počet lidí už byl překročenej…

  • pěkný večer,
   mohu jen na to odpovědět toto… jsem u banky za pár měsíců 4 roky a zažil jsem několik akcí a za tu dobu se to ještě nestalo… vždy řádně vyplatil všechny nové zákazníky, které jsem doporučil. akci vždy ukončily datem, který uvedli při spuštění akce. pokud hledáte nebo nehledáte skvělou banku stejně vám doporučuji si založit účet, potom třeba zjistíte, že je opravdu skvělá a také 500,- + 100,- vám jen tak nikdo nedá ;)

  • nations112 napsal:

   A učet je tedy úplně zdarma? Vzal bych to hlavně kvůli tomu bonusu a třeba jako druhý učet

  • Ano je zadarmo… pro více info si předčtete tento článek. zkrátka a jednoduše pokud nebudete vybírat kartou tak nebudete platit ani kačku! pokud chcete vybírat tak je dobré platit kartou potom jsou až 3 výběry zadara.

   přesně tak… můžete to mít jako záložní účet pro různé platby přes internet apod.. možná časem zjistíte že mbanka je nejlepší ;)

  • nations112 napsal:

   A pokud tomu dobře rozumím. tak když si založím učet a pozvu hned další lidi, tak dostanu a oni dostanou peníze také?

   „Akce
   je určena pro všechny stávající klienty Pořadatele, kteří mají
   v
   době své účasti na
   Akci
   zřízený
   osobní účet „mKonto

   u mBank, dobrovolně se
   Akce
   účastní
   a dodržují její pravidla a není u nich
   naplněna žádná z podmínek, jež by jejich účast na
   Akc
   i vylučov
   ala (dále jen „
   Účastník
   “).“ Někdo mi totiž řekl, že to je jen pro lidi, kteří tam učet mají déle a v celé délce konání akce

  • ano je to možné, nicméně záleží jaká to je akce!!! pokud bych něco takového plánoval tak hlavně, aby se to stihlo do data ukončení akce a pro rychlejší registraci účtu by volil návštěvu mBanky. také pro jistotu bych se hned slečny/pána zeptal zda je to nyní možné. doporučit většinou je možné, když máte číslo účtu a jste zapsán v systému mBanky.

 5. Snake napsal:

  Zdravím, mel bych dotaz. Ve článku máte napsáno, že vám máme zaslat jméno, číslo účtu a datum aktivace. To vám to mám napsat sem do kometaru, nebo poslat někam jinam? Teda jestli ta akce stale ještě platí. Děkuji za odpověď.

  • odpověď poslaná na email. pro jistotu…
   Zdravím,
   ano stále platná. Doporučuji pro jistotu použít promo kód 604996286. Dále bez problému to stihnete i přes internet. Při registraci účtu zvolte přes Prostřednictvím kurýra je to zadarmo a hlavně budete už v systému před 15.12.

   Potom údaje a č.ú. pošlete na tento email nebo přes kontakt na našem webu.

   Děkujeme Vám za Váš zájem.

 6. nations112 napsal:

  A ještě mám dotaz, zda když akce končí 15 prosince, zda je to včetně toho 15 prosince nebo bez?

  A když učet registruju do 15 prosínce, ale aktivaci provedu až 17, jestli to taky půjde

  • ahoj,
   zjistil jsem že – akce končí už v pondělí 15. 12. 2014.

   takže do 14.12. 23:59hod. je možné si založit účet přes internet prostřednictvím kurýra. počítá se kdy se registrujete ne kdy aktivujete internetové bankovnictví! nicméně je nutné správně dokončit registraci!

 7. Balus napsal:

  Ahoj,
  účet jsem zřídil synovi a odměnu jsme obdrželi. Je v podmínkách za jak dlouho může účet zrušit ? V podmínkách akce je uvedeno po dobu trvání akce…
  Od 1.3.2015 mu bude účtováno 29 Kč za debetní kartu, pokud s ní neprovede platbu alespoň 500 Kč měsíčně (což asi nesplní) a zřizovat mu mrezervu nechci.

  Děkuji za radu

  • zdravím,
   ano ale pokud vám bonus už přišel a nechcete mít účet zkuste podat rušení. pokud akce ještě trvá je možné, že vám v tu dobu při podání žádosti nevyhoví. jenže akce skončila 15.12. tak zrušení měli už uznat.

   ano, máte pravdu od 1.3.2015 je změna v podmínkách Sazebník poplatků u Debetní karet, přesné znění je…

   *Vedení hlavní karty (měsíčně) – 29 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb danou debetní kartou vydanou k mKontu v daném měsíci bude nižší než 500 Kč nebo držitel debetní karty nemá sjednaný úvěrový produkt u mBank (mPůjčka, mHypotéka, mHypotéka light, kreditní karta, Povolené přečerpání)*

   a pozor… další nový poplatek!

   Zjištění disponibilního zůstatku na účtu prostřednictvím bankomatu 9 Kč – doporučuji používat novou mobilní aplikaci kde si zjistíte stav účtu zadarmo ještě před přihlášením do účtu – je potřeba aktivovat aplikaci s vaším účtem.

   dále veškeré Služby (zřízení, změna, zrušení) zadané přes mLinku jsou zpoplatněny 20 Kč – doporučuji vždy používat internetové bankovnictví.

 8. Tomáš Vlasák napsal:

  mBank sazebníkem asi pobouřila dost klientů a toho se snaží využít equabank se spořícím účtem HIT a zrušením podmínek pro vedení zdarma, nyní je účet zdarma vždy a to včetně karty. Spořící účet HIT má úrok 1,5% avšak ten se skládá z fixního úroku 1% a bonusového úroku 0,5%, který získáte pouze v měsíci, kdy Vám na běžný účet přijde alespoň 10 000 Kč, což je velmi snadná podmínka. Navíc lze získat bonus 150 Kč za založení. Více info o bonusu a spořícím účtu najdete ve shrnutí zde Equa spořící účet HIT 1,5% a bonus 150 Kč http://www

 9. lidi kdo ještě nemá účet od mBank je vhodná doba a k tomu 800,- jen u nás ;)

 10. Katka napsal:

  Nevíte někdo jestli je nějaká odměna za doporučení? Děkuji K.

  • za doporučení není nyní nic. jedině ty akce co jsou na mbank jako lepší spořicí účet až 2% nebo když si vezmeš půjčku tak ti dají 1000,- na útratu v Mall.cz atd. je vše na jejich stránkách. pokud bude nějaká akce za doporučení třetí strany, tak to tu hned bude ;)

 11. vev napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se ještě bude plánovat akce – odměna při založení účtu u mBank. Pokud ano, kdy? Děkuji

  • zdravím, pokud bude akce na založení účku mbank, bude na našem webu. Proto sledujte naše stránky třeba pomocí služby Email servis *přihlásit k odběru*.

 12. lidi tak je to tady. od 10.8. máte šanci si ulovit až 600,- kč + poukaz na dovolenou co ještě mbank nemají ;)

 13. lidi je tady další akce. do 28.2.2016 máte šanci si ulovit 600,- kč co ještě mbank nemají ;)

 14. další akce. do 31.3.2016 máte šanci si ulovit až 1100,- kč co ještě mbank nemají ;)

 15. veselé velikonoce… odměna zvýšena za založení účtu na 700,-. neztrácejte čas, akce může být kdykoliv změněna.

 16. nová extra mAkce do 31.10.2017 nebo dosáhnutí 10 000 nových zákazníků. šance získat až 1200,- kč co ještě mbank nemají ;) na každého se dostane… máme pro vás kódy až na 18 ks účtů. kolik platíte za svůj bankovní účet? my 0,- Kč. vhodný jako hlavní i vedlejší účet, který budete mít vždy zadarmo ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>