CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Navizon.com – POZASTAVENO

navizon-logo

Odměňovací systém nyní pozastaven!!! 

Nechte vydělávat Váš chytrý mobilní telefon!!!

• vydělávejte 10$ za 4 dny = osobní zkušenosti…
• stačí  procházky nebo projížďky městem…
• potřebujete chytrý telefon s běžnými systémy se zabudovaným GPS a Wi-Fi…

smatrmobil vyděláváNavizon, je již dlouhou dobu fungující a hlavně platící firma, která využívá systém založený na lokaci Wi-Fi  a BTS (vysílač mobilního signálu). Za to, že Navizonu budete odesílat data o nových i stávajících sítích, budete vypláceni. Stačí Vám jen chytrý telefon  se zabudovaným GPS a Wi-Fi a podporován těmito operační systémy Android, iOS, Windows Mobile, Symbian nebo Blackberry + aplikaci, která je zdarma (přesné verze zjistíme na webu Navizon aplikace – Kompatibilní zařízení + další informace o tomto projektu – jen anglicky).

Kolik si mohu vydělat? 

Při všech procházkách (projížďkách) městem přístroj přijímá signály ze všech vysílaných signálů – hotspotů a přístupových bodů Wi-Fi, domácích Wi-Fi sítí, firemních WLAN a rovněž z vysílačů (i AP) mobilních operátorů. Software nahrává tyto lokace a porovnává se svou vlastní známou pozicí.

GPS iphoneZa použití těchto různých vysílačů pak Navizon propočítává pozici za použití minimálně tří z nich, a to měřením síly signálu za použití specifických algoritmů. Navigační systém pak funguje i tam, kde GPS selhává, např. uvnitř budov nebo v tunelech.

Bodový systém

Pokud jste zmapovali jako první
• 15 bodů za každý vysílač mobilního signálu
• 3 body za každý WIFI přístupový bod

Pokud již byly někým jednou zmapoványsystém a schéma
• 2 body za každý vysílač mobilního signálu
• 1 bod za každý WIFI přístupový bod

Pokud již byly Vámi nebo někým 2x zmapovány
• 0 bodů za každý vysílač mobilního signálu
• 0 bodů za každý WIFI přístupový bod

Místa nyní bez odměn
V těchto oblastech, body již byly zmapovány a ostatní uživatelé nemají nárok na odměny.
• Manhattan, N.Y, U.S.A.
• Madrid, Španělsko
• Singapur Kuala Lumpur, Malajsie
• Praha, Česká republika
• Brno, Česká republika

Další informace

• za 10,000 bodu máme 10$ na PayPal peněženku – pouze jednou vyplatí free členům (potom je nutné si zakoupit jednorázově za 10,000 bodu členství, aby jste se mohli vyplatit už neomezeně ale limit je stále od 10,000 bodů)
• referral systém do 2 levelů: 1 level dostanete 20% a z 2 levelu 10%
Důkaz platby ze 4.8.2013

Registrace klikni na banner

Registrace Navizon

Návod a instalace aplikace

Po registraci si do svého chytrého mobilního telefonu, nebo tabletu se zabudovaným GPS a Wi-Fi nainstalujete zmiňovanou aplikaci. Nejlépe si vyhledejte přímo ve svém mobilu nebo tabletu danou stránku kde si stáhnete aplikace a rovnou si jí nainstalujete.

• pro Android klasika na google playlogo v mobilu
• pro iPhone klasika na itunes apple
• pro Windows Mobile, BlackBerry a Symbian na stránce navizonu (kliknou na lištu *Navizon is also available BlackBerry, Windows Mobile and Symbian* a vyberte si požadovaný systém a stáhněte si aplikaci).

Po instalaci aplikace do Vašeho zařízení máte již skoro hotovo. Stačí jen zadat uživatelské jméno a heslo, které máte registrované v Navizonu. Před zapnutí Navizonu si vždy zapněte GPS, WIFI a potom Navizon aplikaci. V ní si vyvolejte nabídku a klikněte na položku MAPPING (obr. 3). Stisknutím tlačítka uprostřed dole *GPS on* (obr.4) se vše spustí pokud aplikace funguje/přijímá – je tlačítko červené (obr.5). Ve chvíli, kdy máte veškeré údaje v přístroji, musíte je uploadovat. viz ukázka nebo obr.6-8, aby se Vám přičetly body do  účtu (mé zjištění- pokud jsem doma a připojen přes wifi, tak se mi zmapované body z aplikace uploadují automaticky).

 

 

 

Přečtěte si také

9 - Reakce na Navizon.com – POZASTAVENO

 1. admin.ByznysNet.eu napsal:

  chlape hned by do toho šel, ale nemám chytrý mobil :( …pokud Ježíšek donese hned se regnu ;)

 2. filipza napsal:

  O tomto som sa dozvedel nahodou na android fore v pondelok. Kedze som stale na cestach, tak sa mi body rychlo zbieraju a za 4 dni pouzivania mi uz vyplatili 50usd, z toho ale 10usd islo na premium ucet, lebo inac vyplacaju len raz

  • Jaroslava napsal:

   A jak to dál funguje? Za premium jsi platil jednou 10 dolarů, nebo je to pravidelný poplatek? Platí Ti opakovaně, vždy, když je to nad 10 dolarů, tak můžeš požádat? Dalo by se to dělat i na notebooku? Například při cestování? S pomocí wifi a GPS? Předem díky za odpověď: Jarča

  • retrak napsal:

   Za premium se plati pouze jedenkrat. Zadny dalsi poplatek se neplati. Vzdy kdyz dosahnes na uctu 10USD a vice, muzes pozadat o vyplatu. Na notebooku bohuzel ne. Windows ani Linux to nepodporuje.

 3. po zakoupení konečně chytrého telefonu jsem musel tento projekt vyzkoušet a musím opravdu retrakovi dát zapravdu. během 4 dnů mám na kontě přes 10$. zkusím zmapovat co nejvíc a jak bude mapovaní ustávat, tak se nechám pro důkaz vyplatit.

 4. čekal jsem, až budu mít přes 16000 bodů, že si to vyplatím celé na jednou, ale smůla navizon vyplácí za dovršení 10000b takže výplata instant na PP těch 10$ http://www.byznysnet.eu/img/Navizon-dukaz-platby.jpg zbytek mi nechal v balanci. takže až budu mít dalších 10000b což mi nyní chybí cca 3000b si koupím to členství a pojedu od nuly ;)

 5. našel jsem ve svém BO pod tabulkou tento vzkaz Please note: The rewards program has been suspended. Thank you for all your efforts: we hoped you enjoyed the program during all these years.

  překlad: Vezměte prosím na vědomí: Program odměn bylo pozastaveno. Děkuji vám za všechny vaše úsilí: doufali jsme, že se vám to líbilo během všech těch letech.

  tak odměňovací systém končí nebo spíše je pozastaven!

 6. W0ldy napsal:

  A zpustí se ten system odmněn? mate nejake informace?

  • chlape, těžko říct jestli to pojede znova. osobně o žádné změně nevím ani email od nich nedošel ohledně znovu spuštění odměn… pokud se navizon rozjede tak to poznáš – tím že nebude v příspěvku tento nadpis *Odměňovací systém nyní pozastaven!!!* ;) zlom vaz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>