CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Obchodování binárních opcí

Binární Opce logo

Dobrý den, v dnešním článku Vám  představím tzv. binární opce a řekneme si o nich více. O tomto druhu obchodování jste již možná někde zaslechli a to proto, že je to téma v poslední době dost diskutované. Proto se budu snažit vás zasvětit, a vysvětlil o co se vlastně jedná.

Co jsou to binární opce?BinarniOpce-prodat-nebo-koupit

Binární Opce, jsou jeden z několika druhů obchodování na burze. Obchod v tomto odvětví je význačný svou extrémní jednoduchostíjak už název říká binární – mající pouze dvě části, zisk nebo ztrátu. Samotné obchodování probíhá velice rychle a přehledně. Vše se točí okolo ceny komodit a jejich poklesu/vzrůstu, na které je nastavený fixní kurz.

BinarniOpce-risk-managementV posledních pár letech se tento typ obchodu stal velice populárním, jelikož investorům nabízí nízko-rozpočtový a nízko-rizikový způsob sázení na finanční trh. Investoři v tomto oboru získávají fixní kurz návratnosti (profit), což minimalizuje částku, kterou by investor mohl ztratit v samostatném obchodě. Oproti obchodování na burze jako takové je tento styl obchodu jednodušší, avšak potenciální zisky nesahají tak vysoko. Celkově jsou binární opce, ale bezpečnější způsob sázení na finančních trzích pro nováčky.

Binární Opce traders viewing monitorsPrakticky se tedy jedná o sázky na to, zda za určitou dobu klesne / zvýší se cena aktiva (Zlato / Akcie Apple / Cena EUR / apod.). A proto, že lze s určitou pravděpodobností předpovědět budoucí pohyb ceny, výhry jsou o něco menší, než 100%. Při vsazených 100 Kč průměrný výdělečný obchod činí 180 Kč.

Binární Opce vydelek euroProč začít obchodovat binární opce?

Říkáte si, proč vlastně bych měl s binárními opcemi začít obchodovat ?  Je spousta důvodů, proč začít.  Jsou to důvody, které si možná ani neuvědomujete. Obrovským plusem, je jednoduchost. Právě jednoduchost obchodování s binárními opcemi je činí, tak přitažlivými pro začínající obchodníky. Návratnost okolo 70-80%, také není špatným důvodem, proč s  binárními opcemi začít.

Binární Opce day tradingKdyž jsem začínal obchodovat s binárními opcemi, za obrovskou výhodu jsem považoval vidinu finanční nezávislosti.  Nízký vklad je vhodný hlavně pro začínající obchodníky. Vklad můžete uskutečnit  již od $100 - samozřejmě vždy záleží na brokerovi (společnost, u které obchody provádíte). To samé platí i u velikosti investované částky. Nějaký broker vám nabídne, že můžete obchodovat již s $1. Většinou však narazíte na obchody od $10. Jak už jsem řekl, obchodování s binárními opcemi se stává velice oblíbeným, z toho lze usoudit, že podmínky pro nás obchodníky, se budou stále zlepšovat.

Jak vůbec začít obchodovat?

Pokud chcete začít obchodovat, potřebujete docílit těchto tří věcí:
• Vybrat spolehlivého a ozkoušeného brokera (společnost, u které budete svoje obchody uskutečňovat)
• Založení účtu pro obchodování (vložení kapitálu z vašeho bankovního účtu)
• Výběr toho, s čím chcete obchodovat (aktiva) a obchod uskutečnit.

To jsou 3 základní, obecné body kterých musíte docílit, abyste mohli obchodovat binární opce. Nic těžkého, že ? :)

BinarniOpce-meta-traderCo potřebuji k obchodování?

K obchodování prakticky nic nepotřebujete. Avšak velkou výhodu  získáte, pokud se naučíte používat software MetaTrader, který vám dost pomůže s předvídáním budoucích pohybů cen. Podrobný seriál o tom, jak s MetaTraderem zacházet, naleznete u nás na webu.

Binární Opce dá se vydělat obchodováním?Dá se vůbec se „sázením na pohyby trhu“ vydělat?

Ano, obchodování binárních opcí skutečně může být výdělečná činnost. Jako ve všem co děláte, i zde si musíte dát pozor na podvodníky. Vždy bude někdo, kdo vás bude chtít obelhat a okrást o peníze. U obchodování s binárními opcemi, je to nejčastěji nespolehlivý a neprověřený broker.

BinarniOpce-dollar-pound-and-euro-symbolsDruhou hrozbou jsou tzv. podvodné stránky, určitě už jste někdy slyšeli jméno Miroslav Kadlec a další jemu podobní. Na stránky vyvěsí svůj životní (smyšlený!) příběh, jak strašně rychle zbohatli  díky binárním opcím. A za peníze Vám nabídnou (nefungující) strategii, kterou prý použili.

Zbohatnout jde, ale všechno má svůj čas. Když budete chtít vydělávat nějaké pěkné peníze pomocí binárních opcí, musíte tomu něco obětovat. To však neplatí jenom u binárních opcí, ale i v životě.

Binární Opce graf obchoduNa závěr

Bych chtěl dodat, že binární opce jsou skvělý finanční nástroj pro obchodování. Pokud se rozhodnete binární opce zkusit, nikam nespěchejte, všechno si nejdříve prostudujte a připravte se. Musíte pochopit, že se sice všude říká, jak je obchod binárních opcí jednoduchý, ale musíte tomu věnovat nějaký čas a úsilí – pokud chcete být ziskoví obchodníci. Prostě pokud si nebudete jistí, něčemu zásadnímu nebudete rozumět ,obchodování odložte o nějaký ten den do doby, než budete skutečně připraveni.

Binární Opce další možnosti výdělkuToto považuji za takové základní shrnutí, co se týče binárních opcí. O binárních opcích bych mohl povídat hodiny. Je spousta věcí, co by se ještě dala rozebrat, například strategie pro obchodování a spousta dalších věcí. Pokud by Vás tyto věci zajímaly, navštivte náš web opcebinarni.com, kde se dozvíte vše podstatné.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, napište mi na email, rád vám pomůžu.

Přečtěte si také

 • Jak lze zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.comJak lze zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.com Do skupiny Coverdeal Holding patří značka Globtrex.com, která sdružuje ucelenou skupinu obchodníků, investorů a zkušených expertů přes […]
 • Golden Affiliate.czGolden Affiliate.cz Chcete spořit i vydělávat s Golden Affiliate? Jedna z možností, kterou vám nabídneme je možnost Golden Affiliate společnosti eJobs, která […]
 • GBBG BitBillions.com – SCAMGBBG BitBillions.com – SCAM SCAM - Staňte se spoluzakladatelem GBBG BitBillions  jednoho z nejlepších systémů poslední doby. Zajistěte si svoji pozici jako […]
 • CoverdealFX investiční službyCoverdealFX investiční služby Platforma CoverdealFX je obchodí značkou, kterou provozuje investiční společnost Coverdeal Holdings Limited regulovanou a licencovanou […]
 • Bankerat.czBankerat.cz Půjčujeme si přímo mezi sebou. Vynechte banku, jako příliš drahého prostředníka •  výdělek pro investory, kteří chtějí vydělat na úrocích […]

3 - Reakce na Obchodování binárních opcí

 1. Filip Š. napsal:

  O binárních opcích jsem už někde slyšel ale teď mě to teprve tak nějak zaujalo… mrknu se na to.. máte někdo nějaké zkušenosti?

 2. Nikolas napsal:

  Co jsou to binární opce?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>