CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Twisto.cz – 3 měsíce zdarma + na vyzkoušení dostanete 300 Kč na účet twisto

logo twisto

• Bonus za registraci nyní jen 50,- Kč !!!
• twisto účet není vázaná žádným bankovním účtem a platíte anonymně !!!

• nyní twisto účet 3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium  včetně karty a náramku !!!
• využijte Cashback z více než 100 e-shopů !!!

Twisto služby nejen na internetu nemusím moc představovat… reklama snad běží všude, také veškeré informace najdete na Twisto stránkách nebo se stačí zeptat i nás. Pokud uvažujete o založení účtu je nyní ten správný čas !!!  Tento okamžik Twisto účet a její služby máte na 3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium za 99,- Kč/měsíc, poté bezplatně můžete přejít na tarif nižší nebo ZDARMA (změnu vždy udělejte z vyššího tarifu na nižší ke konci měsíci!).

Co vlastně Twisto nabízí?

Twisto a jeho využitíJen za zmínku je třeba sdělit, že Twisto je platební služba, které díky ní nemusíte platit za zboží a služby ihned, ale až později jako by to byla odložená platba. Ideální použití je při nákupech na internetu, jeden klik a máte zaplaceno bez žádného vyplňování údajů z kreditních/debetních karet. Další využití máme při nákupu v e-shopech kdy je těžké si zvolit napoprvé tu správnou velikost daného zboží nebo kdy Vám dojdou před výplatou finance. Problémy s nesprávnou velikostí a řešení vracení platby je někdy otravný a zdlouhavý proces s daným e-shopem. Pokud platíte pomocí Twisto platbu zaplatíte, až za 14dní pokud účet nevlastníte nebo s účtem twisto, až další měsíc 14tého den, za ten čas můžete mít zboží vyměněno nebo vráceno bez problému a čekání na Vaší platbu. Po založení Twisto účtu Vám dá Twisto k dispozici danou hotovost, kterou můžete využít daný měsíc, potom je třeba jak jsem psal další měsíc toho 14tého dne vše splatit, aby jste jí mohli použít znova. Samosebou Twisto nabízí službu odložené vyučování o 1 měsíc, který je už za poplatek. Zkrátka Twisto služba je pro každého a můžete jí využívat částečně a to bez karty za 0,- Kč/měsíc nebo naplno s kartou za 49,- Kč/měsíc / 99,- Kč/měsíc podle zvoleného tarifu.

Cashback - Peníze zpět z nákupu.
Twisto Pay - Placení na jedno kliknutí bez vyplňování údajů z platebních karet a ještě to platí twisto.
Twisto kartu - Funguje stejně jako kreditní karta a platíte všude tam kde akceptují karty MasterCard.
Twisto platební náramek - Podobné jako kreditní karta jen bez čipu v menším provedením, která je vložena do plastového náramku odolná proti vodě a fungují jen platby bezkontaktové.
Snap - Plať složenky a faktury, které vyfotíš v Twisto appce nebo pošli e-mailem, které zaplatí twisto.
Split Pomocí teto služby si můžeš rozdělit útratu s kamarády. Ať mají Twisto, nebo ne.
Apple Pay - Plať jednoduše pomocí tvého iPhonu nebo Apple Watch.

appka Twisto vše pod kontrolouZa založení účtu

• získáte od twisto jako běžný bonus 300,-Kč 50,- Kč (v podobě kreditů 1 kredit = 1,- Kč, které utratíte tím, že při svém prvním vyúčtováním si za kredity snížíte svou útratu) za to, že se přes náš banner viz níže nebo odkaz ► zaregistrujete a založíte si twisto účet, který musí být schválený !!!
• po ověření správné registrace a schválení účtu Vám twisto připíše slíbených bonus na twisto účet

twisto platební možnosti - karta nebo náramek

Podmínky – jak správně založit účet pro získání odměny

• upozorňujeme, že Twisto schválí účet jen těm co nejsou v insolvenci nebo nějak moc zadluženi, kde se to dá zjistit pomoci různých portálů
pro kontrolu – při registraci, když budete vyplňovat své iniciály musí být v kolonce Promokód (viz nápověda klikni) toto  slovo BONUSTWISTOCZ …pokud tam nebude nedostanete 300,- Kč 50,- Kč od twista! 

Založení Twisto účtu klikni na banner

Twisto banner klikni a založ si účet

Přečtěte si také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>