CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Twisto.cz – bonus u nás 600 Kč se prodlužuje do 8.12.2019

twisto.bonus-logo

•  u nás za založení twisto účtu nyní bonus 600,- Kč do 8.12.2019 !!!
• twisto účet 3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium  včetně karty a náramku !!!
• využijte Cashback z více než 100 e-shopů !!!

Uvažujete o založení účtu twisto? Ano… nyní je ten správný čas!!! Tento okamžik za registraci Twisto účtu dostanete bonus od nás i od Twista3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium za 99,- Kč/měsíc, poté bezplatně můžete přejít na tarif nižší nebo ZDARMA (změnu vždy udělejte z vyššího tarifu na nižší ke konci měsíci!).

Co vlastně Twisto je? 

Twisto je platební služba, které díky ní nemusíte platit za zboží a služby ihned, ale až později jako by to byla odložená platba. Více informací najdete na naší stránce o Twistu.

Za založení účtu u nás až 600,- Kč

• získáte od twisto jako bonus 500,- Kč (v podobě kreditů 1 kredit = 1,- Kč, které utratíte tím, že při svém prvním vyúčtováním si za kredity snížíte svou útratu) + od nás 100,- Kč pošleme na Váš bankovní účet za to, že se přes náš banner viz níže nebo odkaz ► zaregistrujete a založíte si twisto účet, který musí být schválený, ale POZOR jen do 8.12.2019!!!
odměnu posíláme, až po ověření a zaslání následujících informaci o založení účtu twisto!
• pošlete nám tyto informace na tento kontakt
1) vaše celé jméno
2) datum registrace Twisto účtu
3) vaše číslo účtu, kde Vám máme zaslat slíbený bonus
• po ověření správné registrace a schválení účtu Vám twisto připíše do 5 dnů na twisto účet slíbený bonus a my Vám také pošleme daný bonus.

twisto platební možnosti - karta nebo náramek

Podmínky – jak správně založit účet pro získání odměny

• upozorňujeme, že Twisto schválí účet jen těm co nejsou v insolvenci nebo nějak moc zadluženi, kde se to dá zjistit pomoci různých portálů
pro kontrolu – při registraci, když budete vyplňovat své iniciály musí být v kolonce Promokód (viz nápověda klikni) toto  slovo BONUSTWISTOCZ …pokud tam nebude nedostanete 500,- Kč od twista + od nás 100,- Kč! 

Založení Twisto účtu klikni na banner

Twisto banner klikni a založ si účet

Přečtěte si také

3 - Reakce na Twisto.cz – bonus u nás 600 Kč se prodlužuje do 8.12.2019

  1. lidi poslední den této akce600,- Kč přece není málo a bez karty je služba úplně zdarma = bez poplatků měsíčně, tak… ;)

  2. Lundea napsal:

    Teď už nabízejí jen 300 Kč tuším :( Ale zato jsou další možnosti, jak získat peníze zdarma – třeba za založení bankovních účtů

    • ano máte pravdu nyní v současné době, nicméně jak napovídá název tématu nabídka byla platná do 8.12.2019. také před pár měsíci byl bonus jen 30,- Kč, takže nabídka se stále mění. pro nové zájemce stačí sledovat úvodní stránku po kliknutí na banner pro Založení Twisto účtu kde vás informují kolik dostanete… nyní tam najdete *K registraci dostaneš 300 korun na nákupy*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>