CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Změny v sazebníku mBank od 01.09.2016

mbank-logo

mBank je v současné době jíž několik let náš hlavní účet, proto ho sledujeme více než ostatní nabízené účty. Budoucí změny, které se chystají se většiny co mBanku používají jako hlavní  nebo záložní účet nějak nedotknou jen je nutné si na určité změny dát pozor! 

Výběry z bankomatů zdarma nebo 29 Kč

Můžete vybrat zdarma z jakéhokoliv bankomatu na celém světě tak často, jak budete potřebovat! Všechny výběry zdarma budete mít ve chvíli, kdy vyberete částku 1 500 Kč a více. Ostatní výběry do 1 499,99 Kč budou za poplatek 29 Kč.

Vedení karty zdarma nebo 29  Kč

Vedení hlavní karty (měsíčně) – 29 Kč v případě, že celkový bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb danou debetní kartou vydanou k mKontu (do objemu se počítají všechny hlavní debetní karty vydané na jméno majitele účtu) v daném měsíci bude nižší než 1 500 Kč nebo držitel debetní karty není vlastník úvěrového produktu u mBank (půjčka, hypotéka, kreditní karta nebo povolené přečerpání).

Poslední změnou je snížení poplatku za výběr hotovosti na pobočkách cizích bank z 35 Kč na 29 Kč. U výběru hotovosti dodatkovou kartou bude výběr z bankomatu v České republice i v zahraničí také snížen 29 Kč.

Automatická 100% splátka u kreditní karty bude za 25 Kč

Se změnou Sazebníku vás bohužel musíme požádat, abyste si zvolili ze dvou možností: splácet kreditku tak, jak je to u tohoto produktu běžné všude po světě, tedy zadat příkaz ke splacení před určeným datem splatnosti, nebo to nechat celé na nás – my už pohlídáme, abyste kreditku splatili vždy včas. Tato komfortní varianta, která vyžaduje pouze mít peníze na účtu a umožňuje o nic víc se nestarat, bude stát 25 Kč měsíčně.

Transakce ze všech spořicích účtů 1x zdarma

Nově také sjednocujeme pravidla bezplatných převodů ze spořicích účtů (eMax, eMax Business, eMax Plus a mSpoření). Jelikož účel spořicích účtů spočívá ve střádání peněz a ne v jejich časté útratě, od 1. 9. 2016 mají naši zákazníci možnost jednoho bezplatného převodu měsíčně z výše uvedených účtů na mKonto či mKonto Business, případně na jiný spořicí účet od mBank. V případě potřeby je samozřejmě nadále možnost dalších převodů, nicméně za poplatek 29 Kč.

Změna PINu zdarma

Zrušení poplatku za změnu PINu v internetovém bankovnictví. Současný poplatek zcela rušíme, a vy si tak můžete měnit PIN tak často, jak budete potřebovat.

Transakce přes mLinku za 40Kč

Všechny transakce si můžete kdykoliv provést sami přes internetové bankovnictví a mobilní aplikaci (koneckonců i to byl jistě důvod k výběru on-line banky, že? :) ), pokud byste ale měli potřebu popovídat si s našimi operátory a uvítali byste, aby transakci provedli za vás, bude vás každá taková transakce stát 40 Kč.

Vložení peněz na mKonto Business 1x zdarma

Výsledkem je, že od 1. 9. 2016 nově proplácíme vklad na mKonto Business do částky 50 000 Kč jednou měsíčně. Jak to funguje? Vy na poště zaplatíte obvyklý poplatek za vklad a my vám následně na mKonto Business vrátíme 40 Kč. Vklad zdarma můžete využít jednou měsíčně.

SMS balíčky

Současné 3 balíčky SMS nově zjednodušujeme. Podívali jsme se, kolik SMS naši klienti nejčastěji využívají, a nabídku jsme tomu přizpůsobili. Nově tak bude možné objednat pouze jeden balíček, a to po 30 SMS za 39 Kč měsíčně.

SEPA platby za 25 Kč

Poslední změnou jsou SEPA platby. I v tomto směru jsme se museli přiklonit ke standardu na českém bankovním trhu a nově zpoplatnit příchozí i odchozí SEPA platby částkou 25 Kč za transakci.

Přečtěte si také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>